
Het Slimdrive SL deursysteem met WK 2
Uiterlijk gezien is nauwelijks iets op te merken. Het nieuwe inbraakwerende automatische lineair schuivend systeem Slimdrive SL WK2/SKG** ( en de vluchtwegvariant SL-FR WK2 van GEZE zijn precies zo slank/filigraan als de bestaande Slimdrive SL-standaardvarianten. Toch zijn ze nog robuuster. De inbraakbescherming is onopvallend. Met een opbouwhoogte van slechts 7 cm zijn de ongeëvenaarde aandrijvingen van de Slimdrive SL WK-2 schuifdeursystemen geschapen voor glasfaçades met slanke profielen voor de toepassing op vliesgevels. De tweevleugelige systemen zijn met een doorgangsbreedte van 900 – 3000 mm en een doorgangshoogte tot 3000 mm uitvoerbaar.
Het Slimdrive SL WK2/SKG** design-schuifdeursysteem wordt ontwikkelt voor entrees van gebouwen, waar verhoogde eisen gesteld worden aan inbraakpreventie en bescherming tegen vandalisme. Het systeem komt uitstekend tot zijn recht bij apotheken, juweliers, tankstations. GEZE combineert veiligheid en optisch design.
Het Slimdrive SL WK 2/SKG** en SL-FR WK 2/SKG** is volgens DIN V ENV 1627 tot 1630 getest. Dit betekent dat pogingen tot inbraak met gebruik van materialen in de WK2-klasse zoals een schroevendraaier, tangen en wiggen, zoals de statische en dynamische belastingen, succesvol worden tegengehouden. Gelegenheidsdieven worden effectief gehinderd. Veiligheidspersoneel krijgt meer reactietijd.
Het nieuwe Slimdrive SL WK 2/SKG** schuifdeursysteem wordt uitgerust met extra vergrendelings-componenten voor extra weerstand om gewelddadige toegang te voorkomen. De versterkte metalen „antikiep“ rollenwagen kan niet meer uit zijn ophanging worden gewrikt. De verschuifbeveiligingen aan de deurophanging voorkomen een gewelddadig wegduwen van de schuifdeur. Een extra mechanische bescherming in de bovenste deurschoen houdt het binnenkomen van buiten af tegen. Rollenwagens en deurophangingen kunnen niet meer gemanipuleerd worden. De versterkte bistabiele elektromechanische meerpunts-stangvergrendeling is onzichtbaar in het profielsysteem geïntegreerd. Met hulp van twee potentiaalvrije kontakten kan de vergrendeling van de stangenvergrendeling tevens aangesloten worden aan een alarmsysteem of een gebouwmanagementsysteem. De schuifdeuren worden door een plaatselijke vloergeleiding onzichtbaar van onderen geleid en zijn door extra ondersteunende hoeken tegen uittilpogingen van buiten beschermd.
Slimdrive SL WK2/SKG** automatische schuifdeuren worden met inbraakwerend veiligheidsglas of geïsoleerd glas volgens veiligheidsklasse P4A aangeboden. Optioneel kan ook P5A glas ingezet worden, zodra de toekomstige verscherping van de Norm van kracht gaat. Voorschrijvers en verwerkers zijn met deze GEZE oplossing bij het toepassen van de normen voor inbraakwerende schuifdeuren ook voor in de toekomst aan de veilige kant. Voorschrijvers en verwerkers zijn met deze GEZE oplossing anticiperend in het toepassen van de toekomstige normen voor inbraakwerende schuifdeuren.
Recentelijk heeft GEZE haar eerste WK2 gecertificeerde halfronde schuifdeur gemonteerd. Optisch zorgen de halfronde schuifdeuren van GEZE voor meer ruimte en licht als de rechte lineaire variant. De lage aandrijfhoogte maakt grote doorgangshoogte mogelijk en straalt elegantie uit. Ronde automatische schuifdeuren zorgen in vergelijking met lineaire automatische schuifdeuren voor een 40 % grotere openingsbreedte.
GEZE is wereldwijd actief als producent van deur-, raam- en veiligheidstechnieken. Vanuit het hoofdkantoor en het GEZE Technologie Centrum in Leonberg, Duitsland, vinden innovatieve ideeën en ontwerpen hun weg naar vestigingen, partners en uiteindelijk klanten in alle werelddelen.GEZE Benelux B.V. is opgericht in 2000 en onderdeel van GEZE GmbH te Leonberg (ISO 9001 gecertificeerd). Alle producten voldoen aan de internationale normen op gebied van kwaliteit en veiligheid. In totaal heeft GEZE 1200 medewerkers in dienst.